Про проєкт

Проєкт «Дороги та робота» є частиною «Великого будівництва» - національної програми з розвитку інфраструктури України. Проєкт ініційовано Офісом Президента та Укравтодором за партнерства з компанією Rabota.ua та Державною службою зайнятості.

«Дороги та робота» розповідає про існуючі вакансії у дорожній галузях, які створюються завдяки наймасштабнішому інфраструктурному проєкту за часи Незалежності.

За підрахунками експертів Команди підтримки реформ при Укравтодорі, Велике дорожнє будівництво залучить 38 тис. працівників дорожньої галузі та створить більше 120 тис. робочих місць у сфері послуг, торгівлі, інформаційних технологій тощо.

До проєкту запрошуються усі дорожні компанії, які працюють над реалізацією Великого будівництва на дорогах державного та місцевого значення.

Соціальні гарантії щодо працевлаштування працівників дорожньої галузі закріплені у Меморандумі щодо захисту прав працівників дорожнього господарства та створення нових робочих місць.

Міжнародний досвід

За рівнем ВВП Туреччина, Польща та Україна в 90-х роках були на одному рівні. Але на відміну від України, ці держави обрали шлях розвитку інфраструктури, завдяки чому підняли свою економіку, підвищивши рівень ВВП, та створили тисячі робочих місць.

ТУРЕЧЧИНА

З 2003 по 2019 рік протяжність автомагістралей в Туреччині збільшилася майже вдвічі і до 2023 року планується збільшення ще на третину. Модернізація призвела до перетворення доріг з однією смугою руху на траси з двома смугами – їх кількість збільшилася втричі. Це посприяло розвитку зовнішньої торгівлі та внутрішнього ринку.

1 дорожник створює 4 робочих місця у суміжних галузях
Инфографика.png
Фінансування дорожніх робіт
Infa_2.png

Державне агенство автомобільних доріг України


Адреса: м. Київ,

вул. Фізкультури, 9

Проєктна менеджерка "Дороги та робота"
Катерина Лобанова

+380-67-883-63-41

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - Белый круг
  • Instagram - White Circle
  • Twitter - Белый круг

 2020 ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ