Search
  • Укравтодор

Підсумки перших 6 тижнів проєкту «Дороги та робота»

Станом на 12 червня у рамках проєкту «Дороги та робота» працевлаштовано 7 729 дорожників. Серед них у перші дні літа знайшли роботу 1 486 осіб. Також за останні два тижні наша команда обробила й передала підрядним організаціями більше 180 резюме, та відповіла на 150+ дзвінків.

На сайті https://robota.ukravtodor.gov.ua актуальними залишаються 1 415 вакансій у галузі дорожнього будівництва. Серед них — інженерні спеціальності, геодезисти, машиністи, виконроби, водії тощо.

Загальна кількість залучених громадян до дорожнього будівництва з початку 2020 року складає 18729 осіб. Не зважаючи на те, що будівельний сезон розпочався ще в березні, темпи працевлаштування не спадають.

«Ми запустили проєкт "Дороги та робота" – до нього приєдналося 15 компаній. Є дорожня галузь, яку ми безпосередньо залучаємо – на піку сезону це 38 000 людей і є суміжні галузі (кар'єри, логістичні компанії і т.д) – там приблизно 110 000, як ми розраховуємо. Ми можемо точно рахувати вакансії компаній, які приєдналися до проєкту. Таким чином за невеликий проміжок часу (менше 2 місяців) ці 15 дорожніх компаній, які беруть участь у проєкті – працевлаштували за цей період 7 500 людей. В цих розрахунках, до речі, ми взагалі не враховували ті компанії і тих людей, які працюють на місцевих дорогах – тому що вони не зовсім у нашій зоні відповідальності» – коментує Олександр Кубраков, Голова Укравтодору.19 views1 comment